Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi i zjarrit

Ekstradimi për vrasjen e Bashës, avokati i Hirajt: Atë ditë ishte në Tiranë, do provojmë pafajësinë

Avokati mbrojtës i Ruhan Hirajt, i ekstraduar ditën e sotme nga SHBA, si pjesë e grupit kriminal të Lazaratit të akuzuar për vrasjen e...

Vrasja e Ibrahim Bashës, Krimet e Rënda japin dy dënime përjetë dhe 150 vite burg për “grupin e zjarrit”

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dy dënime të përjetshme dhe 150 vite burg për 11 të pandehurit e dosjes “Lazarati 2” të...

Prokuroria: Tre burgime të përjetshme për “Grupin e zjarrit” të Lazaratit

Prokuroria për Krime të Rënda dha sot pretencën për “Grupin e zjarrin” në Lazarat. I ashtuquajturi “Grupi i zjarrit” u konfliktuan...

Lajmet e fundit