Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi i strukturuar kriminal Vlore

Prokuroria për Krime të Rënda: Në gjyq grupi i strukturuar kriminal i drogës në Vlorë ( 8 EMRAT)

Prokuroria për Krime të Rënda ka përfunduar hetimet dhe kërkon nisjen e gjykimit për 8 shtetas, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, të...

Lajmet e fundit