Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

grupi i pd

“Votuan me foton e Bashës në mur si në kohën e diktatorit”, Harxhi: Mijëra anëtarë janë hequr nga listat, u kërcënuan vëzhguesit

Grupimi i Partisë Demokratike ditën e sotme ka dalë në një koferencë për mediat, ku kanë listuar një sërë shkeljesh të mëdha gjatë procesit...

Përfundon mbledhja e Grupit të PD, Paloka thirrje shqiptarëve: Situata do bëhet keq e më keq nëse…

Ka përfunduar mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike ku janë caktuar detyrat për çdo deputet gjatë organizimit të protestave në të gjithë vendin...

Për studentët/ Grupi i të rinjve nga Veriu nisen me këmbë drejt Tiranës, mes tyre 3 POLICË (VIDEO)

Një grup të rinjsh nga veriu i Shqipërisë janë nisur me këmbë drejt Tiranës në mbështetje të studentëve protestues. Janë 20...

Zbardhet deklarata e fortë e Berishës në mbledhjen e PD: Si duhet rrëzuar Edi Rama

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e sotme grupin parlamentar. Në mbledhje po diskutohet lidhur me qëndrimin që...

Mblidhet grupi i PD, Basha porosit deputetët si të sillen në Parlament

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur sot grupin parlamentar të kësaj force politike. Mësohet se Basha i ka porositur anëtarët...

Debate të ashpra në mbledhjen e PD, ja qëndrimet e Bregut, Topallit, Patozit dhe Bashës

Vijon ende mes tensionesh dhe diskutimeve intensive mbledhja grupit parlamentar të Partisë Demokratike ku duket se po merren vendime të rëndësishme për rrugën, e...

Lajmet e fundit