Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi i himares

Nesër lini gjithçka! Në Tiranë vjen Grupi Polifonik i Himarës dhe Ansambli i Pilurit (KONCERTI i RRALLË)

Lini gjithçka keni planifikuar për nesër dhe mos e humbisni këtë koncert të rrallë! "Bejka e Bardhë” dhe “Vajza e Valëve”...

Lajmet e fundit