Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

grupi i habilajve

GJKKO dënon me 8 vite burg Reshat Radhimën, pjesë e grupit të Habilajt që trafikonte kanabis

Gjykata e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka dënuar me 8 vite burg Reshat Radhimën, pjesë e grupit të Habilajve. Radhima akuzohet...

Lajmet e fundit