Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grupi i Bences

Golik Jaupi dhe grupi Bënçës çojnë këngën polifonike në Mbretërinë e Bashkuar, ja datat e koncerteve

Grupi i njohur isopolifonik lab i Bënçës, së bashku me këngëtarin dhe Artistin e Popullit Golik Jaupin, do të kenë gjatë muajit tetor një...

Lajmet e fundit