Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi antirama

Grupi anti-Rama brenda PS, flet Lindita Nikolla: Sot ishim në mbledhje dhe kemi ndarë…

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, ka folur për herët të parë mbrëmjen e sotme, në lidhje me zërat se brenda Partisë Socialiste po krijohet...

Lajmet e fundit