Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grupi antiRama brenda PS, flet Lindita Nikolla: Sot ishim në mbledhje dhe kemi ndarë

Grupi anti-Rama brenda PS, flet Lindita Nikolla: Sot ishim në mbledhje dhe kemi ndarë…

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, ka folur për herët të parë mbrëmjen e sotme, në lidhje me zërat se brenda Partisë Socialiste po krijohet...

Lajmet e fundit