Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi anti Basha

PD e përçarë në 27-vjetorin e themelimit, ja politikanët që i refuzuan ftesën Bashës: Nuk i bëj qokë atij…

27-vjetori i themelimit të Partisë Demokratike e ka gjetur këtë forcë politike të përçarë, nën udhëheqjen e kryetarit Lulzim Basha. Përplasjet...

Fronti “Anti-Basha”: Ja politikanët e rendësishëm të PD në takimin e fundit para zgjedhjeve në PD

Sot është aksioni i fundit i “grupit anti Basha” në Partinë Demokratike, takim që mbahet në sallën e Akademisë së Arteve një ditë para...

Basha-Selami garojnë për kreun e PD por ish-nënkryetari nxjerr “asin nën mëngë”, ja furtuna që do nisë nesër nga Durrësi për “shkrirjen” e Bashës

Është e qartë tanimë që brenda Partisë Demokratike ka një lëvizje të fuqishme “ANTI-BASHA” që nuk do mjaftohet vetëm me firmat që kërkonin largimin...

FLET GRUPI ANTI-BASHA: Ju sqarojmë çfarë ndodhi dje në mbledhje

Mbledhja e kryesisë së PD ditën e djeshme konkludoi me nxjerrjen e vetëm dy kandidatëve përballë njër-tjetrit për kreun e partisë: Eduard Selami dhe...

Lajmet e fundit