Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupet

Ekspertët japin alarmin: Kujdes nga grupet në WhatsApp! Ja çfarë ndodh

Ekspertët japin alarmin, kujdes nga mesazhet në grup në WhatsApp. Kjo për arsye se bisedat në grupe janë më të lehta për tu hakuar....

Këto janë grupet me politikanët e PS-së që do ndërmarrin turin 30 ditor në të gjithë Shqipërinë (FUNKSIONET)

Kryeministri Edi Rama bëri me dije sot gjatë takimit me deputetët e rinj dhe kandidatët e PS-së se gjatë muajit korrik qeveria do të...

Lajmet e fundit