Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupet ne ps

Këta janë njerëzit që do t’i bëjnë “zbor” deputetëve dhe kryebashkiakëve në PS (EMRAT)

Pas zgjedhjeve, kryeministri Edi Rama ngriti një grup pune, me qëllim analizën e situatës brenda PS. Sipas burimeve, arsyeja e një grupi...

Lajmet e fundit