Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

grupet kriminale

Sali Berisha NON-GRATA nga Britania e Madhe! E pranon publikisht: Më kanë dërguar letër, më thonë se jam i lidhur me GRUPE KRIMINALE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pranuar publikisht se është shpallur non-grata nga Britania e Madhe. Newsbomb.al publikoi dje ekskluzivisht lajmin se i dërguari i posaçëm...

“Janë vendosur në vendet e origjinës ku prodhohet kokaina”, raporti i SHISH për grupet kriminale shqiptare: Kanë marrë besimin te mafia e huaj

Shërbimi Informativ Shtetëror ka publikuar raportin vjetor të punës për vitin 2021. Në dokumentin e bërë publik nga SHISH thuhet se veprimtaria e grupeve...

“Do derdhet shumë gjak”, gazetarja: Këto janë tre grupet kriminale, janë bërë bashkë dhe po godasin të tjerët

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e sotme se mes disa grupeve kriminale në vend po ndodh një betejë e ashpër. Grupe...

Gledis Nano mbledh drejtorët e Policisë: Mos e ulni forcën goditëse dhe operacionet, grupet kriminale të mos gjejnë qetësi!

Drejtori i Policisë Gledis Nano, ka mbledhur sot në Tiranë drejtuesit e strukturave që ai drejton, në qendër dhe në bazë, dhe ka kërkuar...

Goditja 8 grupeve kriminale nga SPAK, Berisha e quan “bllof”: U arrestuan ushtarët, bosët e krimit ikën se i njoftoi Policia! Unë s’kam të...

Ish-kryeministri Sali Berisha e quan "një bllof" dhe "disfatë" operacionin e SPAK dje për goditjen e 8 grupeve kriminale që vepronin në qarqe të...

SPAK zbardh operacionin: Kemi arrestuar 42 persona, 3 vite hetime dhe 5 grupe kriminale të shkatërruara! Në pranga dhe policë

Prokuroria Speciale zbardh operacionin e nisur mëngjesin e sotëm dhe bën me dije se janë prerë 42 urdhër-arreste dhe për këta persona është caktuara...

Policia e Kosovës deklaratë për tensionet në Mitrovicë: Grupet kriminale kanë qëlluar me armë dhe granata, janë plagosur 6 efektivë

Policia e Kosovës ka dalë me deklartaë zyrtare për tensionet në Mitrovicën Veriore mëngjesin e sotëm. Bëhet me dije se situata tashmë është qetësuar...

Gjobëvëniet e grupeve kriminale, trondit gazetari: Biznesmenit që ndërton RRUGË i morën 800 mijë euro dhe një VILË

Gazetari Artan Hoxha thotë se një biznesmen i madh i ndërtimit të rrugëve në vendin tonë ka rënë pre e gupeve kriminale të cilët...

E FRIKSHME/ Vrasja e 3-fishtë në Elbasan, grupe kriminale hedhin para për kandidatët e partive, kontroll mbi gjykatat dhe prokurorinë! Si shpëtuan fëmijët dhe...

Pak para mesnate, Shqipëria u trondit nga një atentat me tre viktima në Elbasan. Autorët qëlluan me breshëri kallashnikovi drejt një...

Ministri Xhafaj flet për GODITJEN e Bajrajve: Kanë patur lidhje me struktura shtetërore dhe grupe të tjera kriminale në Elbasan

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka folur për aksionin e goditjes së grupit kriminal Bajri, ku u arrestuan 11 të dyshuar për një sërë...

Lajmet e fundit