Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupe parlam,etare

Grupet e reja parlamentare, reagon Soreca: Opozita të dialogojë me deputetët e PD dhe LSI në parlament

Ambasadori i BE në Tirana, Luigi Soreca ka reaguar pas krijimit të grupeve të reja parlamentare të PD dhe LSI. Soreca...

Lajmet e fundit