Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupe kriminale

Paralajmëron gazetarja: Së shpejti mund të kemi një dosje tjetër kriminale, i përket qytetit të Elbasanit

Gazetarja e kronikës Anila Hoxha informoi mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" se shumë shpejt drejtësia mund të ketë një tjetër dosje kriminale në...

MEGAOPERACIONI “LIMIT” / Shkatërrohen 4 GRUPE KRIMINALE: Arrestohen 23 persona, kapet kokainë dhe hashash (DETAJE)

Shkatërrohen 4 grupe kriminale në fushën e trafikimit të lëndëve narkotike dhe arrestohen 23 persona në disa qytete të Shqipërisë, 8 të tjerë janë...

Goditja e dy grupeve kriminale, Lleshaj dhe Veliu me urgjencë në Elbasan

Vetëm pak pasi u goditën dy grupe kriminale, ku u vunë në pranga 15 persona, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i Përgjithshëm...

Dy vite hetim, përgjimet që burgosën dy ish-deputetët socialistë

Dy ish-deputetët socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka u arrestuan dje, pas zbulimit të disa përgjimeve. Janë dashur dy vjet përgjime...

“Forca e Ligjit” në Nikël, kush janë 5 të arrestuarit dhe çfarë iu gjet në banesë

Pesë persona janë arrestuar sot gjatë aksionit të policisë në Nikël. Newsbomb.al mëson se mes të arrestuarve janë Lutfi Haka, Marklen Haka, Ylli Çangu, Skender...

U arrestua në Shkodër, gazeta malazeze: Erogen Brajoviç pjesë e bandës së Kotorrit

E përditshmja malazeze “Vijesti” ka shkruar sot për grupin kriminal të Kotorrit, i cili drejtohet nga Ranko Raduloviç. Referuar informacioneve nga...

Ekzekutimet në Shkodër, habit zv.ministri i Brendshëm: Mediat paguhen nga grupet kriminale për të goditur bandat rivale

Muajt e fundit Shkodra është kthyer në një qytet të sunduar nga bandat, ku janë kryer disa atentate. Vrasjet në...

Arta Marku bën bilancin e 2017-ës: Në hetim disa grupe kriminale, 6 procedime për gjyqtarët, 12 për funksionarët

Deputetët e opozitës kanë braktisur sallën ndërsa Kryeprokurorja Arta Marku po raporton te Komisioni Parlamentar i Ligjeve për analizën vjetore të institucionit të ajo...

Xhafaj: 9 grupe kriminale janë nën hetim, i dimë kush janë por…

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj deklaron se policia i njeh cilat janë grupet kriminale që operojnë në Shqipëri, por përpara se të goditen, duhet...

Gazetari zbulon ngjarjen që s’u raportua në media: U dogj një makinë e blinduar, dyshohet se…

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se një ngajrje e pa raportuar në media ka ndodhur këto ditë në Elbasan dhe mund të ketë lidhje...

Lajmet e fundit