Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grup [pune

Dhunë dhe fjalor banal në parlament, PS ngre grupin e punës: Sanksione të forta për rregulloren e Kuvendit

Partia Socialiste ka ngritur një grup të posaçëm pune përmes të cilit pritet të propozohen sanksione të forta për rregulloren e Kuvendit për deputetët...

Projekti ‘100 fshatrat’, Rama në Voskopojë: Kemi angazhuar të gjitha strukturat e nevojshme për këtë program

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë në Voskopojë në vijim të prezantimit të projektit “100 fshatrat”. Rama u shpreh...

Pas ‘furtunës’ në 4 rrethe, Arta Marku merr një tjetër vendim për të gjithë prokurorët

Pas shkarkimit të 4 prokurorëve ditët e fundit në Elbasan, Durrës, Kukës e Fier, kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku merr një tjetër vendim tashmë...

Lajmet e fundit