Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grup parlamentar

‘Me këmbë të mbarë’, Patozi uron grupin e ri parlamentar të PD: Përfaqësim dinjitoz…

Ish deputeti i PD, Astrit Patozi ka uruar grupin e ri parlamentar të Partisë Demokratike. Sipas Patozit ky është përfaqësim dinjitoz...

Vasili reagon ashpër pas protestës: Fund i pashmangshëm për kryeminstrin e vetmuar dhe bretkosat rreth tij

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili, ka reaguar pas protestës së djeshme duke u shprehur se kësaj qeverie i erdhi fundi.  ...

Lajmet e fundit