Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

grup kriminal

EMRAT – VIDEO/ Shkatërrohet GRUPI KRIMINAL në Tiranë, arrestohen 7 persona për kultivim lëndësh narkotike, sekuestrohen armë zjarri dhe municion luftarak

Pas 4 muajsh hetime, policia ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal në Tiranë, të cilët merreshin me kultivim të lëndëve narkotike në fshatin...

MEGAOPERACIONI në Vjenë, policia shkatërron grupin kriminal shqiptar, arrestohen 24 persona dhe sekuestrohen mbi 200 mijë euro

Policia austriake ka shkatërruar një grup kriminal të përbërë nga shqiptarë të Shqipërisë dhe Kosovës, të cilët merreshin me trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë operacionit...

EMRAT/ Falsifikonin viza dhe trafikonin shqiptarët drejt SHBA-së, Anglisë e Kanadasë, SPAK mbyll hetimet për grupin kriminal, 24 të pandehur përfundojnë në GJKKO

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka mbyllur hetimet për grupin kriminal të përbërë nga 24 persona, të cilët falsifikonin viza e pasaporta dhe trafikonin shqiptarët...

Shkatërrohet rrjeti i madh i trafikut të kokainës në Mikonos të Greqisë, “koka” e grupit ishte shqiptari i rrezikshëm (EMRI)

Policia greke ka arritur të shkatërrojë një rrjet të madh të trafikut të kokainës në Mikonos, i drejtuar nga shhqiptari Gjergji Kapaj.Gjatë operacionit të...

Shkatërrohet grupi kriminal i Krujës: Policia sekuestron armë me silenciator dhe mina me telekomandë, emrat e të arrestuarve (VIDEO-DETAJE)

Policia e Shtetit thotë se autorët e vjedhjes së 13 milion lekëve në filialin e Postës në Krujë, ishin pjesë e një grupi të...

Shkatërrohet grupi kriminal në Itali, arrestohen 34 persona, mes tyre 5 shqiptarë (Si trafikonin drogë brenda burgjeve – EMRAT)

Shkatërrohet grupi kriminal në Itali që trafikonte drogë brenda ambienteve të burgjeve. Operacioni u zhvillua në orët e para të mëngjesit...

STRESI në telashe, përplas me makinë këmbësoren në kryeqytet (FOTO)

Këngëtari i njohur Stresi (a.ka. Arkimed Lushaj) është përfshirë sërish në probleme. Ai ka përplasur një këmbësore në Prishtinë pasi po...

Arrestohen për ‘gjobëvënie’ DY pjesëtarë të GRUPIT KRIMINAL në Tiranë, një në kërkim (VIDEO-DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj, të akuzuar për gjobëvënie ndaj një personi në kryeqytet. Operacioni i koduar “Përsëritësit”...

Shkatërrohet grupi i trafikut të DROGËS në Itali, në pranga 10 shqiptarë

Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal shqiptar në Firence. Gjatë operacionit janë sekuestruar gati 280 kg drogë, mes tyre  6...

Lajmet e fundit