Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grumbullimi i plehrave

Veliaj: Nuk mbajmë llogari, Street Club-et dhe qendrat e grumbullimit të plehrave kanë afat deri në 1 mars

Kryebashkiaku Erion Veliaj është duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Mes të tjerash, ai ka folur dhe në lidhje me...

Lajmet e fundit