Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grumbullimi i KOMBËTARES

Probleme fizike, tre lojtarë largohen nga grumbullimi i KOMBËTARES

Shqipëria do të luajë kundër Islandës dhe Moldavisë, në kuadër të eliminatoreve të Europianit. Para këtyre sfidave, tre futbollistë kanë shfaqur probleme duke shkurtuar...

Lajmet e fundit