Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grumbullime

COVID-19/ Grumbullimi i qytetarëve vetëm në qendër, Bashkia e Fierit zhvendos tregjet në lagje

Vendi ynë prej disa ditësh është "mbërthyer" nga koronavirusi dhe ndër qytetet më të prekura janë Tirana e Fieri. Në Fier...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone