Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

gruevski

Arratisja e Gruevskit, reagon për herë të parë ish-kryeministri: Hungaria pranoi kërkesën time për azil

Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski ka reaguar për herë të parë pas arratisjes së tij drejt Hungarisë. Gruevski ka bërë...

Vuçiç pranon se Gruevski ka kaluar në Serbi, tregon me DETAJE lëvizjet e ish kryeministrit

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka konfirmuar se ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski, i cili në vendin e vet është i dënuar me dy vjet...

Arratisja e Gruevskit, Berisha: Ai po dënohet se bleu Benz të blinduar si Edi Rama

"Edi Rama është në mes të arratisjes së Nikolla Gruevskit. Gruevski po dënohët sepse importoi një Benz të blinduar si ai që importoi...

‘Gruevskin e ndihmoi korrupsioni i lartë shqiptar’, Ngjela: Po Meta ka gisht?… Këtë e di edhe Rama (E PLOTË)

E shihni se sa qesharak bëhet korrupsioni shtetëror kur kapet nga ligji? Gjithsesi, fati i të korruptuarit Gruevski, prite të jetë edhe fati...

Gruevski dhe Siguria Kombëtare… Ky është një turp i madh për shtetin tonë

NGA DRITAN DEMIRAJ Kërcënimet e sigurisë përfshijnë jo vetëm armiqtë konvencionalë siç janë shtetet e tjera, por edhe aktorët e dhunshëm...

Arratisja e Gruevskit, reagon ministria e Malit të Zi: U largua nga vendi ynë brenda ditës

Pas policisë shqiptare reagoi edhe Ministria e Brendshme e Malit të Zi, lidhur me hyrjen në territorin e vendit fqinj të ish-kryeministrit maqedonas,Nikolla Gruevski....

Arratisja e Gruevskit, a e ndihmuan shërbimet sekrete serbe?

Persona të shumtë në disa shtete dyshohet se janë angazhuar të ndihmojnë ish kryeministrin e Maqedonisë, Nikolla Gruevski, të arratiset drejt Hungarisë ku më...

Lajmet e fundit