Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruevski ahmeti

Gruevski pranon paketën shqiptare, koalicioni qeverisës mes VMRO dhe BDI-së shpallet sot

Maqedonia pritet që të krijojë qeverinë e saj të re me arritjen e marrëveshjes mes VMRO-së së Gruevskit dhe BDI-së së Ali Ahmetit. Burime...

Lajmet e fundit