Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruan

Ngjarje e rëndë, shqiptari vret gruan, policia jep detaje

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë qytetin e Prizrenit. 61-vjecari B.V ka vrarë gruan e tij. Sipas mediave në Kosovë,...

Sherr në familje, 37-vjeçari plagos me thikë gruan (EMRAT)

Një sherr në një familje në Fushë-Krujë për pak mund të përfundonte në tragjedi. Burime nga policia bëjnë të ditur se...

E rreh burri dhe tenton të vetëhelmohet, arrestohet 37-vjeçari (DETAJE)

Policia ka arrestuar një 37-vjeçar në Elbasan. Sipas bluve në pranga ka rënë G.A, 37 vjeç, banues në Elbasan. Ky i...

Ngjarje e rëndë në Prishtinë, burri vret GRUAN, NUSEN e djalit dhe VETEN

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mesditën e sotme Prishtinën. Sipas Policisë së Kosovës një burrë ka vrarë fillimisht gruan e...

E rëndë në Itali, shqiptari plagos me thikë gruan në sy të fëmijës

Një ngjarje e rëndë ka tronditur kalimtarët në zonën e Bolzanos në Itali. Pas sherrit të një çifti shqiptarësh, burri ka...

Pamjet që po shokojnë Anglinë, shqiptari filmohet duke i vënë thikën në fyt gruas

Këto pamje kanë tronditur Anglinë. Një shqiptar kërkon t'i shpëtojë dëbimit nga Anglia duke argumentuar se një vendim i tillë do e ndante nga...

Rreh keq gruan, arrestohet shqiptari në Greqi, si kërkoi fëmija ndihmë tek fqinjët

Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke. Mësohet se shqiptari u vu në pranga pasi dhunoi gruan. Ka qenë...

Gardisti vrau gruan, fqinjët të tronditur: Familje e rregullt

Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën mëngjesin e sotëm. Punonjësi i Gardës së Republikës, Alket Arapaj 44 vjeç, vrau me armën e shërbimit gruan...

Ngjarje e RËNDË në Tiranë, gardisti vret me armën e shërbimit gruan (EMRI)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet. Një gardist i identifikuar si Alket Arapi, 44 vjeç, ka vrarë...

Rrahu gruan, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 33-vjeçar, i cili akuzohet se ka rrahur gruan. Bëhet fjalë për 33-vjeçarin me iniciale J.M.,...

Lajmet e fundit