Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gruaja

“Si rrezikova burgosjen për shkak të gruas”, Bujar Kapexhiu vjen me rrëfimin e rrallë nga jeta personale

Regjisori dhe artisti Bujar Kapexhiu, ka treguar në një intervistë shumëçka nga jeta e tij profesionale e personale. Ai ka treguar vështirësitë, fillimet dhe...

Shoferi maqedonas përplas me kamion gruan në Tiranë-Vorë, 66 vjeçarja ndërron jetë në spital

Ka ndërruar jetë gruaja që u përpas nga një kamion në rrugën dytësore Tiranë-Vorë. Policia bën me dije se shtetësja me inicialet D.H ka...

VIDEO/ “Gruaja jote është kur*ë”, pas ofendimit, kryeministri i kthehet qytetarit

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau ditën e djeshme po jepte një intervistë në “British Columbia”, ku u përplas me një qytetar. Momentin që kryemistri po...

Tronditet Tirana: 28 vjeçari bie nga hoteli në Tiranë dhe vdes, në “Ali Dem” gruaja rrëzohet nga shkallët e pallatit dhe humb jetën

Dy persona kanë ndërruar jetë sot në Tiranë. Mësohet se një 28 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga lartësia e hotelit ku...

Ekzekutimi i Bledar Muçës në Lushnjë, del në skenë një tjetër pistë: Menaxhonte disa lokale për baste dhe kumar, i kishte lënë në emër...

Bledar Muça, pronar i bar “PEDONALE” në qytetin e Lushnjes u ekzekutua me breshëri kallashnikovi dy ditë më parë, në biznesin në pronësi të...

Dhunoi gruan dhe tentoi ta godasë me thikë, arrestohet 51-vjeçari në Bulqizë (EMRI)

Ylli Sheu 51-vjeç është arrestuar nga policia e Bulqizës, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Uniformat blu njoftojnë se 51 vjeçari pasi e...

Tronditet Shkodra: Burri qëllon për vdekje gruan me kallashnikov, vret dhe veten (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën këtë pasdite. Mësohet se një 79 vjeçar ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, dhe më pas...

E rëndë në Tiranë, Policia gjen të varur në pemë një grua 32 vjeçe, te Liqeni Artificial

Një grua 32 vjeçe është gjetur e pajetë në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë. Policia bën me dije se ka gjetur të vetëvarur...

Lakuriq në dritare, gruaja në Durrës tenton të hidhet nga kati i tretë i banesës

Një grua me sëmundje mendore ka tentuar të vetëhidhet nga kati i tretë i banesës në Durrës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e ditës së...

E RËNDË/ Shqiptari vret me thikë gruan në Greqi dhe dorëzohet në polici, fqinja greke paralajmëroi në facebook: Ai do ta therë atë (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Dhafni në Athinë, ku një 40-vjeçar shqiptar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Anisa dhe Florand...

Lajmet e fundit