Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gruaja ther me thikë të dashurin, dyshohet me probleme mendore

Gruaja ther me thikë të dashurin, dyshohet me probleme mendore

Një edukatore kopshti në Turqi ka plagosur me thikë në shpatull të dashurin e saj një vit më të ri dhe e ka mbajtur...

Lajmet e fundit