Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruaja shtatzaner

Mjerim në kohë pandemie, gruaja shtatzënë dhe fëmija 5 vjeç, familja pogradecare ngre alarmin: Koronavirusin e kemi mbi shtëpi (VIDEO-APELI PËR NDIHMË)

Në kohë pandemie një familje në fshatin Gështenjas të Pogradecit që jeton në kushte mjerimi kërkon ndihmë e alarmuar. Kryefamiljari Artan...

Lajmet e fundit