Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruaja rome

Mediat përhapën LAJME FALSE për të, gruan në Kosovë e ndjekin nga pas dhe e rrahin kudo në qytet

Gruaja e komunitetit rom e dhunuar nga një person në Ferizaj, ndërsa një tjetër po filmonte, është bërë viktimë e lajmeve të rreme në...

Lajmet e fundit