Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruaja nga Tirana kërkon mbrojtje për vete dhe vajzën

E rrahën vjehrra e burri, gruaja nga Tirana kërkon mbrojtje për vete dhe vajzën

Rastet e dhunës në familje janë kthyer në njoftime të përditshme për Policinë. Së fundmi një 43 vjeçare me inicialet E.B...

Lajmet e fundit