Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruaja e perlotur

LEMERI/ Gruaja e moshuar shiste QIRINJ te Kisha e Laçit, policia i sekuestron mallin dhe e dhunon barbarisht

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kishën e “Shën Ndojit” në Laç ku një grua e moshuar e cila shiste qirinj pranë kishës...

Lajmet e fundit