Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruaja e lulzim bashes

Babai dhe vëllai i Lulzim Bashës i bashkohen protestës te çadra (Foto)

Protestës së Partisë Demokratike kundër qeverisjes i janë bashkuar edhe familjarët e kreut të opozitës, Lulzim Basha. Në foton më poshtë shihet babai i...

Lajmet e fundit