Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gruaja e diplomatit

Gruaja e diplomatit amerikan aksidenton me vdekje 19-vjeçarin britanik, shfrytëzon imunitetin dhe fluturon në SHBA (DEBATI LIGJOR)

Gruaja e një diplomati amerikan shftytëzoi imunitetin pas përplasjes ku u vra adoleshenti Harry Dunn dhe thotë se ndihet e shkatërruar nga aksidenti tragjik”,...

Lajmet e fundit