Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gruaja e bankierit

Kush është gruaja e bankierit që harxhoi plot 700 mijë euro brenda një pasditeje

Quhet Zamira Hajiyeva dhe harxhoi me shumë se sa harxhon një shqiptar normal për një jetë të tërë.   Sipas Daily...

Lajmet e fundit