Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gruaja dhe vajza largohen pa asnjë të dhënë, burri në Tiranë ALARMON policinë

Gruaja dhe vajza largohen pa asnjë të dhënë, burri në Tiranë ALARMON policinë

Një 55 vjeçar ka alarmuar policinë e Tiranës ditën e djeshme, pasi gruaja dhe vajza e tij 18 vjeçare janë larguar nga banesa pa...

Lajmet e fundit