Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

grua

Policia zhvesh gruan gjatë arrestimit, protestoi kundër masave anti-Covid (FOTO)

Policia britanike ka deklaruar se ka nisur një hetim urgjent për trajtimin pa dinjitet të një gruaje nga oficerët e policisë në Manchester gjatë...

Gratë me pushtet, shqiptaret ua kalojnë europianeve në politikë dhe ekonomi

Gratë në pushtet zënë pozicione që iu falin autoritet, ndikim dhe në të njëjtën kohë përgjegjësi. Historikisht pushteti dhe pozicionet drejtuese kanë qenë më...

Vrasja e Al Baghdadi, një grua ishte burimi kryesor i informacionit për operacionin kundër liderit të ISIS

Zëvendëspresidenti i SHBA-së Mike Pence ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin ushtarak amerikan për vrasjen e liderit të Shtetit Islamik. ...

Policia amerikane vret një grua me ngjyrë në dhomën e gjumit (Si ndodhi ngjarja-VIDEO)

Një grua me ngjyrë është qëlluar për vdekje nga policia e Teksasit, SHBA, nga dritarja e dhomës së gjumit të shtunën. Vrasja ndodhi pasi...

E rëndë në Francë, gruaja shqiptare gjendet e masakruar në shtrat, burri në gjendje shoku

Një 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj në Francë. Viktima është gjetur me disa goditje me thikë...

Po mbante meshën, prifti ‘fluturon’ nga skena, e shtyn një grua (VIDEO)

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në Brazil, ku një grua ka shtyrë priftin që po mbante meshë. At Marcelo Rossi...

Plagosi gruan me thikë, arrestohet 43-vjeçari (EMRAT)

Policia e Krujës ka arrestuar një 43 vjeçar pasi plagosi gruan e tij me thikë. Në pranga është vënë shtetasi Gentian...

Një grua i thotë hapur për kë votoi, Veliaj publikon VIDEON: Oh të ngordh lali Eri për ty

Kryebashkiaku, Erion Veliaj ka publikuar një video të një qytetareje e cila ka votuar dhe ka treguar hapur votën e saj. ...

Gjenden të therur një burrë dhe një grua shtatzënë

Autoritetet angleze kanë njoftuar se një burrë dhe një grua që ishte në muajin e tetë të shtatzënisë janë therur për vdekje në dy...

Aksidentoi rëndë një grua, arratiset shoferi në Shkodër

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër ku një makinë ka përplasur një grua që udhëtontë më bicikletë. ...

Lajmet e fundit