Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

grua

Grabitën 75 mijë euro, arrestohet një grua në Përmet dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i saj

Një grua ka rënë në prangat e policisë së Përmetit, e cila akuzohet për vjedhjen e një shumë të madhe parash. Bëhet me dije se...

Tragjike, burri lyen me lëndë djegëse gruan dhe i vë flakën, 31 vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve

Një nënë e re është rrrahur brutalisht dhe më pas është djegur e gjallë nga bashkëshorti. Ngjarja tragjike ka ndodhur të martën në Francë në...

Përfshihet nga flakët “Opeli” në pronësi të një gruaje në Vlorë (DETAJE)

Një makinë në Vlorë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme. Sipas informacioneve të policisë makina tip”Opel” në pronësi të shtetases A.T është djegur pjesërisht. Ndërgohë,...

Policia zhvesh gruan gjatë arrestimit, protestoi kundër masave anti-Covid (FOTO)

Policia britanike ka deklaruar se ka nisur një hetim urgjent për trajtimin pa dinjitet të një gruaje nga oficerët e policisë në Manchester gjatë...

Gratë me pushtet, shqiptaret ua kalojnë europianeve në politikë dhe ekonomi

Gratë në pushtet zënë pozicione që iu falin autoritet, ndikim dhe në të njëjtën kohë përgjegjësi. Historikisht pushteti dhe pozicionet drejtuese kanë qenë më...

Vrasja e Al Baghdadi, një grua ishte burimi kryesor i informacionit për operacionin kundër liderit të ISIS

Zëvendëspresidenti i SHBA-së Mike Pence ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin ushtarak amerikan për vrasjen e liderit të Shtetit Islamik. ...

Policia amerikane vret një grua me ngjyrë në dhomën e gjumit (Si ndodhi ngjarja-VIDEO)

Një grua me ngjyrë është qëlluar për vdekje nga policia e Teksasit, SHBA, nga dritarja e dhomës së gjumit të shtunën. Vrasja ndodhi pasi...

E rëndë në Francë, gruaja shqiptare gjendet e masakruar në shtrat, burri në gjendje shoku

Një 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj në Francë. Viktima është gjetur me disa goditje me thikë...

Po mbante meshën, prifti ‘fluturon’ nga skena, e shtyn një grua (VIDEO)

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në Brazil, ku një grua ka shtyrë priftin që po mbante meshë. At Marcelo Rossi...

Plagosi gruan me thikë, arrestohet 43-vjeçari (EMRAT)

Policia e Krujës ka arrestuar një 43 vjeçar pasi plagosi gruan e tij me thikë. Në pranga është vënë shtetasi Gentian...

Lajmet e fundit