Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

grua

E RËNDË/ Pa bukë dhe pa drita, humb jetën gruaja në Fier (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Një grua 67-vjeçe ka ndërruar jetë në shtëpinë e saj, në fshatin Ferras....

E rëndë, gjendet e mbytur një grua në lumin Osum

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku ëhstë gjetur e mbytur në lumin Osom një grua. Bëhet me dije se në lumin Osum...

Aksident i rëndë në Tiranë, “Benzi” përplas kalimtaren, gruaja e shtrirë në rrugë

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në “Rrugën e Kavajës” në Tiranë. Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka përplasur...

Policia parandalon ngjarjen kriminale në Shkodër, burri tenton të vrasë gruan, e kërcënonte me gërshërë dhe armë zjarri

Policia ka parandaluar një ngjarje të mundhsme kriminale në Shkodër, pasi burri ka tentuar të vrasë me armë gruan e tij. Policia ka arrestuar një...

Po e dhunonte bashkëshorti, gruaja nga frika hidhet nga kati i dytë në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një grua është hedhur nga kati i dytë. Bëhet me dije se një grua është dhunuar...

Tronditëse/ Gazetarja tregon rastin e rëndë: Gruaja ishte rrahur e nxirë vetëm sepse i kishte servirur burrit gjellën e ftohtë

Gazetarja Anila Hoxha teksa ka diskutuar mbi vrasjen e paralajmëruar të së ndjerës Sabrina Bengaj, tha se faji përveçse i vrasësit është edhe i...

“Çmendet” shqiptari në Greqi, rreh dhe bën për spital gruan, policia e gjen të mbuluar në gjak

Një inicident i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Një 54 vjeçar shqiptar ka goditur, duke lënë të plagosur rëndë gruan...

Mjeti përplas këmbësoren në Gramsh, shoqërohet në polici shoferi që shkaktoi aksidentin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Kodovajt në Gramsh. Një automjet ka përplasur një grua, e cila është transportuar në spitalin...

Ngjarja që tronditi Shkodrën, bashkëshorti kishte dhunuar gruan tre herë gjatë ditëve të fundit, e moshuara kishte bërë denoncim

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në Shkodër, ku një burrë vrau bashkëshorten dhe më pas...

Për herë të parë, një grua përfundon me sukses stërvitjen speciale të Marinës Luftarake

Për herë të parë, një grua marinse ka përfunduar me sukses trajnimin e lodhshëm 37-javor, për t'u bërë pjesë e ekuipazhit luftarak që kryejnë...

Lajmet e fundit