Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

grua

Burri fut me dhunë gruan në bagazhin e makinës dhe largohet, kalimtarët filmojnë momentin

Në një video të publikuar “People’s Daily” shihet se një burrë fut me dhunë një grua në bagazhin e makinës dhe më pas largohet....

Pakistan, propozohet që burrat t’i rrahin gratë nëse ato refuzojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale

Burrat duhet të lejohen që të rrahin lehtë gratë e tyre, nëse ato refuzojnë që të kryejnë marrëdhënie seksuale. Ky propozim është bërë nga...

Tekstet e këngëve, degraduese për gruan shqiptare (Video)

Derisa më parë thuajse të gjitha këngët kishin një kronologji të fjalëve të cilat ishin kuptimplota, sot kjo ndodh në raste tejet të rralla....

Vokshi në Prizren: Politikat e Edi Ramës kanë thelluar varfërinë në Shqipëri, rëndon mbi supet e grave

Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, Albana Vokshi ka shkuar sot në Kosovë pasi është ftuar në një takim për 26 vjetorin...

Gruaja tentoi të udhëtojë me fëminë e saj brenda në valixhe, policia e pret në aeroport

Një grua 36 vjeçe ka tentuar të udhëtojë me aeroplan duke futur fëminë e saj në valixhe. Ajo nuk ka pasur para për të...

Lajmet e fundit