Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grua shqiptare

Shiste KOKAINË bashkë me partnerin, arrestohet GRUAJA shqiptare në Itali

Policia italiane ka arrestuar një grua shqiptare dhe bashkëjetuesin e saj nga Mali i Zi të akuzuar si trafiknatë droge, kryesisht të llojit kokainë....

Atentati, turku që u ekzekutua mbrëmë në Elbasan kishte gruan shqiptare, zbulohet lidhja me Endrit Alibejn

Ky që shihni në foto është shtetasi turk, Erdal Duranay, i cili mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme në atentatin në Elbasan. ...

Drejt Tiranës me 100 fishekë në çantë, arrestohet shqiptarja me dokumente false

Policia italiane ka arrestuar një grua shqiptare pasi ka rezultuar e pajisur me dokumente false. Gruaja, identiteti i së cilës nuk...

Lajmet e fundit