Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

GRU

Agjentët që tentuan ta destabilizojnë Malin e Zi, nga shërbimi sekret GRU

Qytetarët rusë, Eduard Shishmakov dhe Vladimir Popov – të dyshuarit kryesorë për organizimin e aktiviteteve terroriste në Mal të Zi – janë agjentë të...

Lajmet e fundit