Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grqi zjarre

Telekom Albania ndihmon shtetasit shqiptarë në Athinë

Duke u solidarizuar me tragjedinë që qytetarët në Athinë janë përballur dje dhe sot, Telekom Albania i vjen në ndihmë shtetasve shqiptarë në Greqi...

Lajmet e fundit