Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grope

Po ushqente shpendët dhe ra në gropë, humb jetën gruaja në Fier

Një 68-vjeçare ka humbur jetën në Fier, pasi ka rënë në një gropë me serë. Burime nga policia bëjnë me dije...

Gramshioti po pastronte gropën e gëlqeres, gjen arsenal të madh armësh (FOTO)

Një 62 vjeçar nga Gramshi, duke pastruar gropën e gëlqeres në ish-Gadrën e qytetit të Gramshit e cila është pronë e tij, ka konstatuar...

Shenja të frikshme, kjo gropë po tmerron botën

Një problematikië mbarë globale janë temperaturat tepër të larta, të cilat po shkaktojnë panik të madh. Sipas shkencëtarëve, për shkak të...

Lajmet e fundit