Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grope septike ne vlore

SKANDAL, Vlora “mirëpret” turistët me një gropë septike të hapur në mes të rrugës

Jemi në mes te sezonit turistik, dhe Vlora është epiqendra dhe destinacioni më i lakmuar i pushuesve shqiptar dhe atyre të huaj që zgjedhin...

Lajmet e fundit