Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grope ne rruge

Kjo gropë në mes të rrugës në Fier është më e rrezikshme nga ç’duket

Një gropë, në pamje të parë e vogël, është shfaqur në mes të rrugës në qytetin e Fierit, dhe rrezikon të bëhet shkak për...

Lajmet e fundit