Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gropa gelqere

Nis aksioni për mbylljen e furrave të gëlqeres dhe guroreve

Inspektoriati Shtetëror i Mjedisit, Pyjeve ka nisur një aksion për mbylljen e furrave të gëlqeres dhe guroreve në zonën e Krujës dhe Fushë-Krujës. ...

Lajmet e fundit