Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grita duma

‘Buxheti 2019 godet të pamundurit’, Duma: Varrosje e mirëqenies dhe zhvillimit

Partia Demokratike ka reaguar kundër projekt buxhetit të 2019, të propozuar nga qeveria. Deputetja demokrate Grida Duma u shpreh se ky...

Lajmet e fundit