Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

grisi

Grisi diplomat në shenjë proteste ndaj ndalimit të grave për arsimim, arrestohet pedagogu në Afganistan

Ismail Mashal themeluesi i Universitetit privat “Mashal” në Kabul dhe pedagog, është arrestuar për shkak se grisi diplomat e tij drejtpërdrejt një një televizion...

Lajmet e fundit