Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grisi flamurin

Grisi flamurin spanjoll? Zbardhet e vërteta dhe “AS” i kërkon falje Gerard Pique

Një prej revistave më të mëdha sportive të Spanjës, “AS”, i ka kërkuar falje Gerard Pique pas lajmit që sugjeronte se mbrojtësi kishte prerë...

Lajmet e fundit