Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

griseldo likaj

Kamerat e lokalit nxjerrin zbuluar vëllezërit KUSI, Griseldo u takua me babain dhe Ferdinand BAKALLIN për të sajuar historinë e vrasjes së Indrit ÇELAJT

Gjykata e Tiranë pati mundësi të shqyrtonte sot filmimet pranë shtëpisë së familjes Kusi, ku u vra Indrit Çelaj nga Griseldo Kusi. ...

Lajmet e fundit