Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

griselda

Basha i revoltuar: Ka një ndryshim të madh mes Griseldës që futi jastëkun në bark dhe tha se abortoi

“Ka një ndryshim shumë të madh mes Griseldës , gruas së Elvis Rroshit e cila futi jastëkun në bark e deklaroi që ia abortoi...

Lajmet e fundit