Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Griselda Katirai

‘Lumë kritikash’/ Gazetarja e Klan-it provokon sërish, vesh golf por pastaj e heq dhe del me sutjena para Kryeministrisë (FOTO-EMRI)

Vajza që raporton për emisionin ‘Aldo Morning Show’ në Tv Klan, e që rëndomë cilësohet gazetare, quhet Griselda Katirai, një vajzë shumë provokuese dhe...

Lajmet e fundit